Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Sąsiedzi” ma przyjemność zaprosić mieszkańców obszaru LGD na  warsztaty z garncarstwa w miejscowośći Sokole 59,  16-050 Michałowo.

Uczestnicy warsztatów będą mieli możliwość poznania technik pracy z gliną oraz lepienia, zdobienia,  wysuszania i wypalania prac za pomocą szkliw, angob i granulatu szklanego.

Realizacja zadania podzielona jest na dwa etapy (2 dni) w terminach: 06.09.2021r, 27.09.2021 r.

Koszty podróży, wyżywienia oraz udziału w warsztatach pokrywa Stowarzyszenie ,,Sąsiedzi’’. Zadanie realizowane jest w ramach projektu pt. „Smaki Łączą Regiony”   i współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.3 ,,Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania”  objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Ilość miejsc ograniczona (15 osób). Warunkiem uczestnictwa w wyjeździe jest wypełnienie i dostarczenie formularza zgłoszeniowego. Formularz można dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą tradycyjną na adres: Stowarzyszenie „Sąsiedzi”, ul. Szosa Zambrowska 1/27, 18-400 Łomża lub pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  w terminie do 23.08.2021

O zakwalifikowaniu się  osób na udział w warsztatach decyduje data wpływu formularza zgłoszeniowego.­­ Szczegółowe informacje dotyczące warsztatów znajdą Państwo w załącznikach lub pod numerem tel. 501-547-219.

- Program dla uczestników warsztatów z garncarstwa

- Formularz zgłoszeniowy