Łomża, dnia 7.11.2018r.

LGD.PR.27.2018

Do wszystkich Członków

Rady Stowarzyszenia „Sąsiedzi”

Uprzejmie informuję, iż w dniu 14 listopada  br. /środa/ o godzinie 09.00  w Małej Sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łomży z siedzibą, ul. Szosa Zambrowska 1/27, 18 - 400 Łomża  (I piętro, pok. 218) odbędzie się posiedzenie Rady Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia ,,Sąsiedzi’’ z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie posiedzenia.
  2. Przyjęcie porządku obrad.
  3. Prezentacja przez pracowników Biura, zestawienia wniosków o powierzenie grantu (lista wniosków, które wpłynęły w naborze) i syntetycznej informacji o poszczególnych wnioskach o powierzenie grantu według kolejności złożenia wniosków do biura LGD, na którą składa się zwięzła charakterystyka wniosku.
  4. Złożenie przez członków Rady oświadczeń o zachowaniu bezstronności dotyczących omawianego wniosku o powierzenie grantu (punkt dotyczy każdego wniosku oddzielnie).
  5. Wyłączenie członków Rady z dokonywania wyboru wniosku o powierzenie grantu (punkt dotyczy każdego wniosku oddzielnie).
  6. Dyskusja nad wnioskami o powierzenie grantu, które nie przeszły oceny zgodności zadania z LSR  (punkt dotyczy każdego wniosku oddzielnie).
  7. Podjęcie uchwał w sprawie nie wybrania wniosku o powierzenie grantu z powodu niezgodności zadania z LSR (punkt dotyczy każdego wniosku oddzielnie).
  8. Dyskusja nad wnioskami o powierzenie grantu, które przeszły ocenę zgodności zadania z LSR  (punkt dotyczy każdego wniosku oddzielnie).
  9. Wypełnienie Karty oceny zgodności realizacji zadania z lokalnymi kryteriami wyboru (punkt dotyczy każdego wniosku oddzielnie).
  10. Podjęcie uchwał w sprawie wyboru oraz ustalenia kwoty pomocy wraz z uzasadnieniem oceny i podaniem liczby punktów otrzymanych przez operację, a w przypadku pozytywnego wyniku wyboru, ze wskazaniem czy zadanie mieści się w limicie środków wskazanym w ogłoszeniu         o naborze wniosków oraz uzasadnieniem w zakresie ustalonej kwoty wsparcia (punkt dotyczy każdego wniosku oddzielnie).
  11. Podjęcie uchwał w sprawie nie wybrania wniosku o powierzenie grantu z powodu nie osiągnięcia minimum punktowego w ocenie według lokalnych kryteriów wyboru (punkt dotyczy każdego wniosku oddzielnie).
  12. Przyjęcie listy rankingowej gdzie wskazano informację, które zadania mieszczą się w limicie dostępnych środków.
  13. Przyjęcie list przyznanych grantów.
  14. Przyjęcie list nieprzyznanych grantów.
  15. Wolne wnioski i zapytania.
  16. Zamknięcie posiedzenia.

Przewodnicząca Rady