Łomża, dnia 30.05.2018r.

LGD.PR.13.2018

Do wszystkich Członków

Rady Stowarzyszenia „Sąsiedzi”

Uprzejmie informuję, iż w dniu 07 czerwca  br. /czwartek/ o godzinie 10.00 w Małej Sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łomży z siedzibą, ul. Szosa Zambrowska 1/27,  18 - 400 Łomża  (I piętro, pok. 218) odbędzie się posiedzenie Rady Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia ,,Sąsiedzi’’ z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie posiedzenia.
  2. Przyjęcie porządku obrad.
  3. Prezentacja przez pracowników Biura, zestawienia wniosków (lista wniosków, które wpłynęły w naborze) i syntetycznej informacji o poszczególnych wnioskach o dofinansowanie według kolejności złożenia wniosków do biura LGD, na którą składa się zwięzła charakterystyka wniosku.
  4. Złożenie przez członków Rady oświadczeń o zachowaniu bezstronności dotyczących omawianego wniosku (punkt dotyczy każdego wniosku oddzielnie).
  5. Wyłączenie członków Rady z dokonywania wyboru operacji (punkt dotyczy każdego wniosku oddzielnie).
  6. Dyskusja nad wnioskami, które nie przeszły oceny zgodności operacji z LSR  (punkt dotyczy każdego wniosku oddzielnie).
  7. Podjęcie uchwał w sprawie nie wybrania operacji z powodu niezgodności operacji z LSR (punkt dotyczy każdego wniosku oddzielnie).
  8. Dyskusja nad wnioskami, które przeszły ocenę zgodności operacji z LSR  (punkt dotyczy każdego wniosku oddzielnie).
  9. Wypełnienie Karty oceny zgodności realizacji operacji z lokalnymi kryteriami wyboru (punkt dotyczy każdego wniosku oddzielnie).
  10. Podjęcie uchwał w sprawie wyboru oraz ustalenia kwoty pomocy wraz z uzasadnieniem oceny i podaniem liczby punktów otrzymanych przez operację, a w przypadku pozytywnego wyniku wyboru, ze wskazaniem czy operacja mieści się w limicie środków wskazanym w ogłoszeniu         o naborze wniosków oraz uzasadnieniem w zakresie ustalonej kwoty wsparcia (punkt dotyczy każdego wniosku oddzielnie).
  11. Podjęcie uchwał w sprawie nie wybrania operacji z powodu nie osiągnięcia minimum punktowego w ocenie według lokalnych kryteriów wyboru (punkt dotyczy każdego wniosku oddzielnie).
  12. Przyjęcie listy rankingowej gdzie wskazano informację, które operacje mieszczą się w limicie dostępnych środków.
  13. Przyjęcie list operacji wybranych do dofinansowania.
  14. Przyjęcie list operacji niewybranych do dofinansowania.
  15. Wolne wnioski i zapytania.
  16. Zamknięcie posiedzenia.

Przewodnicząca Rady