,,Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Projekt pn. Remont dwóch budynków Ochotniczej Straży Pożarnej w Szabłach Młodych i Szczepankowie oraz budowa placów zabaw  w miejscowości Ratowo - Piotrowo”,

współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2

,,Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność’’

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Wartość realizowanej operacji: 239 913,80 , w tym ze środków EFRROW 117 187,00 zł.

Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez LGD:

Stowarzyszenie ,,Sąsiedzi’’