W związku z rozprzestrzenianiem się choroby COVID-19 wywołanej przez koronowirus SARS-Cov-2 oraz zaleceniami o ograniczeniu kontaktów bezpośrednich informujemy, że Biuro Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia ,,Sąsiedzi'' od dnia 09.11.2020 r. pracuje zdalnie. Z pracownikami biura można kontaktować się telefonicznie lub mailowo:

Telefon komórkowy:  501-547-219,  516-772-103

W sprawach szczególnych, wymagających koniecznego kontaktu z pracownikiem Biura LGD Stowarzyszenia ,,Sąsiedzi'' prosimy o wcześniejsze umówienie telefoniczne.
Prosimy o wyrozumiałość w stosunku do zaistniałej sytuacji w trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich.
Ograniczenia obowiązują od 09.11.2020 do odwołania.